Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc?  

Zavolejte nám!  

775521156

Pondělí - Pátek v hod. od 8:30 do 16:30

Katalogové

Vasco Translator Premium 7” Repasované

Překládač řeči a celých vět
6 335 Kč
  • Rozeznání řeči
  • Překládače textu
  • Výslovnost

Vasco Translator Premium 7” Repasované

Překládač řeči a celých vět

  • Rozeznání řeči
  • Překládače textu
  • Výslovnost
  • Počet jazyků: 40
Cena 6 335 Kč

Popis výrobku

Vasco Translator Premium 7" je přístroj, díky kterému budete moci bez problému komunikovat v mnoha jazycích na každém místě na světě! Přistroj se velmi jednoduše používá,(zprovozňuje se jedním tlačítkem) pracuje rychle a přesně. Překládač pozná řeč a překládá libovolné slova a věty!

Více

Plnohodnotné elektronické překladače dostupné v našem Outletu

Každý z našich přístrojů má minimálně záruku po dobu 2 let (záruku je možné rozšířit dodatečně až do 4 let). Také po tomto období nabízíme servisní i technickou podporu pro zakoupený u nás výrobek.

Zodpovědná politika pro vrácení zboží

Politika, týkající se vrácení zboží v našem obchodě, je shodná s nejvyššími evropskými standardy. Každý, kdo zakoupil elektronický překladač řeči má právo odstoupit od smlouvy a vrátit nám zakoupený přístroj. Naše jistota, která se týká kvality nabízených výrobků nám umožňuje nabízet, ve velmi přívětivých cenách, výrobky z výstav nebo vrácené výrobky po zakoupení, které jsou repasované a důkladně zkontrolované. Podívejte se, jaké novinky se objevily v našem obchodě.

Ekonomický a ekologický přístup

Profesionální technické oddělení a servisní oddělení je schopné vnést do elektronických překladačů, které prodáváme, druhý život. Předměty, které slouží k rozvíjení našich schopností a koníčků nemusí sloužit pouze jedné osobě, ale celým generacím. Navíc chráníme přístroje před zapomněním, pohozením v rohu nebo šuplíku, co po letech vede k zvětšení hory smetí.

Vnouče, dcera a dědeček - pro každého něco hodnotného

Ceníme si rodinné vazby a víme, že elektronické překladače využívají členové rodiny v každém věku. Vnouče piluje angličtinu a učí se nová slovíčka v němčině, dcera pracující v Anglii se nechává podporovat překladačem během pracovních pohovorů a dědeček si během dovolené v Itálii objednává na oběd to, na co dostal zrovna chuť.

Dostupnost outletového prodeje, čili prodeje repasovaných výrobku, a také to, že část z Vás tuto možnost využívá, je pro nás informací, že nabízení elektronických překladačů řeči v přívětivějších cenách oceňujete. Takto zlevněné výrobky si mohou zakoupit také lidé, kteří překladač potřebují, ale plná cena je pro ně příliš vysoká.

Pokud nechcete využít náš outlet, třeba rádi využijete naše slevy?